Duben 2013

Living Dead Dolls Presents

4. dubna 2013 v 18:40 Living Dead Dolls
Nosferatu (2003): přichází ve dvojité rakvi se svou obětí. Vyrobená podle filmu Nosferatu z roku 1922 pro Diamond preview.Edward Scissorhands (Summer 2005): exclusivně pro San Diego Comic Convention a další shromáždění toho léta. BAlený v krabici, ne v rakvi. Vyrobeno podle slavného filmu Tima Burtona - Střihoruký Edward.American Gothic(2004): zabaleny jsou ve dvojité rakvi. Vyrobeno podle podle obrazu Granta Wooda - American Gothic. Speciálně pro Spencer Gifts.Jason Voorhees (2006 version): vyrobeno podle hororu Pátek třináctého. V roce 2006 speciálně k dostání na San Diego Comic Con a Wizard World Chicago. Také k dostání přímo v Mezco a Club MezLeatherface (2007): VYrobeno podle hlavní postavy z filmu Texaský masakr motorovou pilou.Romeo and Juliet (2007): Vyrobeni podle Shakespearovy tragédie - Romeo a Julie. Romeo představuje Punkera, Julie Goth.Otis and Cindy (2007): Jsou baleni v krabici, ne v rakvi. K dostání celosvětově. Založeno na charakterech filmu Dům tisíce mrtvol.Edgar Allan Poe and Annabel Lee (2008): přichází ve dvojité rakvi. Dělané podle Edgara Allana Poea a objektem jeho poslední básně, Annabel Lee.Captain Spaulding (2008): Je balený v krabici, ne v rakvi. K dostání celosvětově. Založeno na charakterech filmu Dům tisíce mrtvol.Jason Voorhees (2009 version): vyrobeno podle hororu Pátek třináctého.American Gothic (2009 version): zabaleny jsou ve dvojité rakvi. Vyrobeno podle podle obrazu Granta Wooda - American Gothic. Speciálně pro Spencer Gifts.


Michael Myers (2009): Dělaný podle nechvalně známého maniaka z Haloween filmů. Oblečený je v klasickém filmovém kostýmu a má s sebou i krvavý nůž.Saw Puppet Doll (2010): vyrobeno podle Jigsawa z filmů Saw.
Living Dead Dolls In Wonderland (únor 2010): rředělané postavy z pohádky Alice in Wonderland. Sadie jako Alice, Sybil jako Kloboučník, Eggzorcist jako Bílý králík a Inferno jako Srdcová královna. Set, který obsahoval oranžovou Kočku šklíbu, byl k dostání jen v Mezco.Freddy Krueger (2010): POdle hlavní postavy série Noční můry v Elm streetBeetlejuice (2010): dělané podle Filmu Tima Burtona - Beetlejuice. Oblečený je v jeho klasickém pruhovaném oblečku.


Beetlejuice and Lydia Deetz: Wedding Set (únor 2011): Vyrobeni podle Charakterů Tima Burtona z filmu Beetlejuice. Panenky byly prodávany individuálně a jsou oblečené v kostýmech z filmu. Na každé čtyři panenky Beetlejuice byly vyrobeny jen dvě panenky Lydie.Living Dead Dolls In Wonderland: The Cheshire Cat (leden 2010): exclusivně pro Japonsk, Anglii a Hot Topic v USA. Jinx přišel předělaný Lewisem Carrollem jako Cheshire Cat (Kočka Šklíba) z pohádky Alice in Wonderland .


Living Dead Dolls In Wonderland: 13 inch & Mini Alice (červenec 2010): Sadie jako navrácená Alice s novým designem. 13 palců velké tělo a 4 palce vysoká miniatura Alice. K dostání exclusivně v San Diegu a přímo v Mezco toho roku.


Scary Tales: Red Riding Hood and The Big Bad Wolf (Březen 2011) Inspirováno jedním z nejslavnějších příběhů bratří Grimmů. Panenky jsou baleny individuálně. Karkulka byla vydána exclusivně. Karkulka usmrtila vlka a prohlásila jeho kůži za svou cenu a nosí ji jako pravý šampion.Scary Tales Vol 2: Beauty and the Beast (Listopad 2011): Inspirované nejslavnější francouzskou pohádkou


Scary Tales Vol 3: Hansel and Gretel (březen2012) Inspirováno klasickou pohádkou o Jeníčkovi a Mařence


Scary Tales Vol 4: Snow White and The Evil Stepmother(The Queen) (květen 2012) Inspirováno pohádkou Sněhurka a sedm trpaslíků