Jak na upíry?

16. srpna 2010 v 9:16
Ochrana- Zrcadla. Upíři nesnášejí zrcadla a ve speciální zdcadlové místnosti vás nejsou schopní ani vidět.
Smíchaná posvěcená sůl s octem. Rozlitá do misek a rozestavěná po pokoji.
Ametyst a Aventurín. Upír nevstoupí do místnosti s těmito polodrahokami a ani se k nim nepřiblíží, takže stačí si z něj udělat amulet na krk a jste v bezpečí.
upir


Pokus smícháte sůl s vodou a vysvětíte a potřete se jí. Také o vás upír ani nezavadí.
Jeden z hlavích pomocníků je česnek. Zavěšuje se do oken, či nade dveře. Po určité době se musí samozřejmě vyměnit, ale nikdy se nesmí jíst ani vyhazovat- Musí být spálen. Ochraňuje nejen před upíry, ale i pře démony, anděli a okultními čaroději. Je také možné jíst celé hlavičky česneku, nebo si jeho šťávou potírat krk a zápěstí. Pozor někteří lidé věří, že upíří mají česnek naopak velice rádi.
Upíři se také bojí křížů


Zranění, či zdržení- Pokud chcete upíra otrávit nabídněte mu krev z mrtvého člověka, čí zvířete.
Pokud se ve vašem okolí vyskytuje upír a vy nechcete aby opusti svůj hrob, nasypte mu do cesty semínka (ale prý umí docela rychle počítat, tak bych na to nespoléhala), nabo přes něj přehoďte provaz s mnohauzly - říká se, že je nejprve musí rozvázat.
Nebo taky pomáhá svázat ruce za záda, asi by těžko někdo vylezl z hrobu když má svázané ruce.
Pokud se upír dotkne kříže, docela pěkně se spálí, nebo pokud je umístěn nad hrobem, upíra zmate a než se rozhodne bude ráno. Tato pověra trvá už od vzniku náboženství. Kříže značili křižovatky a nyní se umysťují nad hroby právě proto, aby mrtví nedovedli svůj hrob opusti.
Při protivampyristických rituálech se snažili upíry držet v hrobě různými způsoby. Česnek či kamen do úst, nebo úplně vyvrácená dolní čelist. Hlava vložená mezi nohy. Svázané či utnuté nohy. Podřezané šlachy pod koleny (není dokázané),nebo pohřbívání obličejem k zemi.
Zabití-Asi nejspolehlivější je useknout hlavu
Nebo spálit tělo, pak ale hrozí, že vznikne tzv. Duch upíra
Dřevěný (Dubový, trnkový, osikový nebo z trnky) kůl, nebo kůl z čistého kovu do srdce. Podle některých zdrojú, však upíra pouze oslabí a po několika desítkách let opět povstane v plné síle. Ale můžete vyzkoušet ten kůl vysvětit světcenou vodou. A pak mi dejte vědět jak to dopadlo.
Stříbrné kulky do srdce, nebo do hlavy. Ale prý platí jen na vlkodlaky. Taky je radši zkuste posvětit.
Upírům také vadí sluneční světlo, podle určitých teorií je nezabije, ale pošle pryč ze země.
Podle některých zdrojú, můžete upíra zabít, pokud ho dostanete pod tekoucí vodu.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 AApporydip AApporydip | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 14:17 | Reagovat

Others is capable of an erection but cannot maintain it during sexual intercourse.  Once you discover the very best natural treatments, you are able to again have full power over your sexual pleasures.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama