Hudba - naše droga

28. srpna 2010 v 22:46 |  Hudba
music=life
Jak se pozná hudenbí nadšenec? Nemusí to být nutně člověk studující na HAMU(hudební fakulta Akademie muzických umění) nýbrž jen obyčejný, prostý člověk zavíslý na jistém rytmu.
V hudbě je skryté tajemství. Je to jako neotevřený dárek. Jste netrpělivý až si ho otevřete, stejně jako jste netrpěliví, než si pustíte svojí oblíbenou hudbu. Ale pak, až se to stane a vy zaslechnete melodii Vaší oblíbené hudby, začnete se cítit jinak. Záleží totiž na rytmu, stylu a Vaší náladě.
Pro mě osobně je hudba energetická bomba. Jakmile si nasadím sluchátka a zapnu "play", svět začne být jiný. Začnu v něm být i já jiná. Otevřou se mi oči a vidím lépe na svět, nasadím si růžové brýle a přemýšlím o věcech tak, jak jde rytmus do mých uší. Hip hop?Upřímnější pohled na svět. Rock?Stává se ze mě rebelka. Rap? Snažím se vnímat tu sílu slov, hlasu a rýmu. Místo snídaně si naložím pořádnou dávku hudby, při cestě do školy neposlouchám okolní
music
svět, ale jen ten rytmický, o přestávkách nevnímám lidi kolem mě, ale jen sluchátka v uších a to samé i při cestě ze školy nebo jen když si fénuju hlavu. Hudba mě doprovází všude. Je to moje věrná a věčná přítelkyně, kterou nemůžu zklamat, stejně jako ona nemůže zklamat mě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LuMiNy LuMiNy | 13. srpna 2012 v 11:20 | Reagovat

Souhlasím s tebou ve všem co jsi napsala. Já mám nálady kdy mě klidná hudba uklidňuje a jindy mě uklidňuje metal atd.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama