někteří Archandělé

15. července 2010 v 18:36 |  Andělé
RAFAEL
v doslovném překladu "zářící léčitel". Je Archandělem Lásky a smíchu. Uzdravuje vaše tělo, emoce, myšlenky, situace a naše spojení s Bohem. Pomáhá při poranění citů, zlomeném srdci, regeneraci a omlazení. Jeho zář je zelené barvy

MICHAEL
je Archandělem síly, odvahy, spravedlnosti a milosrdenství. Pomáhá když se cítíme bezmocně, při nočních můrách, když potřebujeme ochranu a více bojovnosti, při vyčerpanosti, k očištění místností. Jeho zář je modré barvy.

GABRIEL
je Archandělem míru, naděje, poselství a přeměny. Pomáhá při beznaději, depresi, žalu, negativních myšlenkách, pro radost a tanec, k pochopení vnitřních obrazů, snů a vizí.

URIEL
je Archandělem materializace, tvořivé síly, činorodosti, harmonie, vnášení Božských vibrací do hmoty. Pomáhá při dosažení úspěchu ve věšteckých schopností, umění, tvořivosti, při ztuhlosti těla, když se cítíme slabí a bez energie, materializaci. Jeho zář je červená.

ZADKIEL
je Archandělem radosti a odpuštění, moudrosti, vědění, napojení na Božskou energii. Pomáhá při meditaci, modlitbě pro uklidnění myšlenek, v potřebě sebedůvěry, při pocitu méněcennosti. Jeho zář je fialová.

METATRON
je Archandělem všezahrnující Lásky, otvírá brány vědomí a dimenzí, návaznosti na vlastní Božství. Pomáhá při odloučení od Boha, meditaci, ke spojení se svým Já, spojením s Láskou v srdci, když je někdo velmi materialisticky založený, při depresích, na pomoc umírajícím. Jeho zář je bílá, perleťová.

HANIEL
je Archandělem poznání, pochopení, sebedůvěry, rozvíjení vlastní velikosti. Pomáhá při nedůvěře v sebe sama, v situacích, kdy se máme rozhodnout, k posílení třetího oka, k dosažení skutečného poznání, při pochybách. Jeho zář je světle modrá.

CHAMUEL
je Archandělem harmonie, lehkosti, kreativity, inspirace, partnerství, vztahů, soucítění. Pomáhá v problémech a emocích, při depresích, když se cítíme osamělí, v radosti, ve vztahových problémech. Jeho zář je růžová.

JOFIEL
je Archandělem uvědomění, seberealizace, moudrosti. Pomáhá s učením, v navázání s vnitřní moudrostí, k posílení intuice, vizí, vnitřním hlasem a vyšším Já, při zkouškách, při nevědomosti, neznalosti, pýše, když jsme zmateni, nových schopnostech. Jeho zář je zlatá.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Callisto Callisto | E-mail | 16. listopadu 2011 v 11:47 | Reagovat

Ahoi nwm kam ti mám napsat ale  docela me zajimas.. Hledám  nový lidi ktery by  meli zajem o učivo magie a videt nadpřirozný  veci.Koukam ze mnoho máme spolecnyho kdybys chtela o nas vedet vic tak  budu rada  kdyz mi  napises na mail nebo si me pridej  na fb  jsem Calisto Crimson.Předem děkuji  za odpověd (Hitk.omni to.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama